SolaX MCS0800 T-BAT-SYS-HV Controller

Kód: 2309
Novinka
Značka: SolaX
Na dotaz
Položka bola vypredaná…

SolaX MCS0800 (BMS) je súčasťou vysokonapäťového solárneho batériového systému SolaX T-BAT-SYS-HV Series, ktorý ponúka vysoký výkon a spoľahlivosť. Tento systém je vybavený LFP (lithium-železo-fosfátovými) batériovými článkami, ktoré sú známe svojou bezpečnosťou a dlhou životnosťou.

Detailné informácie

Podrobný popis

SolaX MCS0800 (BMS) je súčasťou vysokonapäťového solárneho batériového systému SolaX T-BAT-SYS-HV Series, ktorý ponúka vysoký výkon a spoľahlivosť. Tento systém je vybavený LFP (lithium-železo-fosfátovými) batériovými článkami, ktoré sú známe svojou bezpečnosťou a dlhou životnosťou. Ponúka viac ako 6000 cyklov nabíjania a je schopný pracovať aj pri nízkych teplotách vďaka unikátnej technológii ohrevu batérie.

Hlavné vlastnosti:

  • Maximálny nepretržitý nabíjací a vybíjací prúd 45A pre model S2.5 a S3.6, a 50A pre model S3.6.
  • IP65 ochrana, vhodná pre inštaláciu vo vnútri aj vonku.
  • Flexibilita so širokým rozsahom kapacity od 5.1kWh do 33.2kWh pre modely S2.5 a S3.6, čo umožňuje v prípade potreby rozšírenie kapacity počas životnosti systému.
  • Jednoduchá inštalácia s možnosťou skladania modulov a vopred zapojenými komunikačnými káblami pre jednoduché a rýchle zapojenie jednou osobou.

Tento produkt je ideálny pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivé a efektívne riešenie pre ukladanie solárnej energie, či už pre domáce alebo komerčné použitie. Vďaka svojej robustnosti a flexibilite je SolaX T-BAT-SYS-HV Series Box skvelou voľbou pre moderné energetické systémy.

Dodatočné parametre

Kategória: SolaX
Hmotnosť: 10 kg
[#Recyklácia#]: Recyklačný poplatok je zahrnutý v cene produktu
Dostupnosť: Na dotaz (kontaktujte nás)
Záruka od výrobcu: 10 rokov
Rozmery: 510 x 365 x 157 mm
Modelové označenie: TBMS-MCS0800 (G-690-931B)
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pred dokončením objednávky je potrebné aby ste aktualizovali adresu vo svojom konte!