Partnerský program

Nakupujte za nižšie ceny a získajte výhody

Radi by sme vám predstavili náš partnerský program, ktorý vám umožní nakupovať fotovoltaické panely, solárne batérie, meniče napätia, montážne systémy a príslušenstvo za nižšie ceny a získavať ďalšie výhody v našom e-shope goodgreen.sk. Budete tak môcť nakupovať všetko potrebné pre svoje projekty ešte výhodnejšie.

Partnerský program je určený pre všetkých registrovaných zákazníkov. Jedinou podmienkou je výška obratu za nákupy v našom e-shope.

Ako funguje partnerský program?

Je to veľmi jednoduché. Stačí sa zaregistrovať v našom e-shope. Po schválení registrácie budete zaradení do cenníka   STANDARD PARTNER    a môžete ihneď začať nakupovať za výhodné ceny.

Na základe uzatvorenia partnerskej zmluvy, ktorá zaväzuje k určitému obratu na obdobie 12 mesiacov, vás zaradíme do cenníka    SILVER PARTNER   , alebo    GOLD PARTNER   , kde získavate ešte výhodnejšie ceny pri nákupe produktov. Ušetríte tak ešte viac pri každom svojom projekte.

Ako dlho môžem využívať výhodnejšie ceny?

Do cenníka STANDARD ste zaradení ihneď od registrácie. Pri cenníkoch SILVER PARTNER a GOLD PARTNER sa zohľadňuje obrat vašich nákupov za obdobie 12 mesiacov. Na základe dosiahnutého obratu vám váš cenník zostáva k dispozícii, alebo v prípade nedosiahnutého obratu je tento cenník odobratý. 

Ceny v e-shope sa snažíme prispôsobovať vašim projektom a potrebám, takže bez ohľadu na cenník, v ktorom ste zaradení, sú pre vás ceny výhodné.

 

Ak máte akékoľvek otázky k nášmu vernostnému programu, kontaktujte nás.

 

Váš tím

Pred dokončením objednávky je potrebné aby ste aktualizovali adresu vo svojom konte!