Fronius Datamanager 2.0 WLAN

Kód: 1719
Značka: Fronius
Na dotaz
Položka bola vypredaná…

Integrovaný WLAN datalogger pre všetky aplikácie Fronius Datamanager je komunikačné centrum pre striedače Fronius pre všetky aplikácie. Vždy, keď je Fronius Datamanager pripojený k internetu cez LAN alebo WLAN, odosiela hodnoty FV systému priamo na online portál Fronius Solar.web.

Detailné informácie

Podrobný popis

Integrovaný WLAN datalogger pre všetky aplikácie.

Fronius Datamanager je komunikačné centrum pre striedače Fronius pre všetky aplikácie. Vždy, keď je Fronius Datamanager pripojený k internetu cez LAN alebo WLAN, odosiela hodnoty FV systému priamo na online portál Fronius Solar.web. To vám poskytuje prehľad o tom, ako systém neustále funguje. Fronius Datamanager umožňuje pripojenie striedačov priamo na internet cez WLAN. Systém a konfigurácia Datamanager sú monitorované prostredníctvom vyhradenej webovej stránky na integrovanom webovom serveri Fronius Datamanager. Integrované rozhrania Modbus RTU SunSpec, Modbus TCP SunSpec a Fronius Solar API (JSON, pre skutočné hodnoty) umožňujú bezproblémové prepojenie striedačov Fronius so systémami tretích strán a paralelnú prevádzku s Fronius Solar.web.

Najväčšie výhody: 

  • Profesionálna vizualizácia s online portálom Fronius Solar.web.
  • Jednoduchá inštalácia pomocou sprievodcu uvedením do prevádzky vďaka procesu konfigurácie až po registráciu na zariadení Fronius vrátane Online portál Solar.web.
  • Priama podpora, pretože Fronius Datamanager pripája striedač priamo k Fronius Solar.web.

Dodatočné parametre

Kategória: Fronius
Hmotnosť: 0.35 kg
[#Recyklácia#]: Recyklačný poplatok je zahrnutý v cene produktu
Dostupnosť: Na dotaz (kontaktujte nás)
Skupina: Príslušenstvo
Záruka od výrobcu: 2 roky
Rozmery: 132 x 103 x 22 mm
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pred dokončením objednávky je potrebné aby ste aktualizovali adresu vo svojom konte!